Olicar – kilka słów o nas

Firma OLICAR jest obecna na rynku motoryzacyjnym Krakowa już od 1989 roku.

Przez ten długi okres firma zdążyła nabrać ogromnego doświadczenia w sprzedaży detalicznej związanej z branżą motoryzacyjną, ale również w usługach z nią związanych.

Dzięki tej ponad 30-letniej obecności na rynku firma OLICAR może się pochwalić załogą profesjonalnych pracowników, którą charakteryzuje wysoka kultura osobista i doskonała znajomość branży motoryzacyjnej.

Zastanawiasz się, gdzie udać się na wymianę opon w Krakowie? Wielu kierowców poleciłoby właśnie firmę OLICAR. Tutaj zawsze każda sprzedaż czy usługa przebiega w bardzo miłej atmosferze.
Pracownicy tej firmy szanują swoich klientów, ich czas i potrzeby. Chcą dostarczyć im możliwie najlepszej usługi montażu opon w Krakowie.
To Twoja pierwsza wymiana opon w nowym serwisie? Do montażu opon w OLICAR możesz podejść bez stresu, tutaj czeka na Ciebie profesjonalna obsługa.

Serwis oferuje zarówno naprawy bieżące, jak i serwis. Wszystkie usługi wykonywane są w samochodach wszystkich marek. Specjalnością tego serwisu jest także sprzedaż używanych części do samochodów marek takich, jak: Audi, Skoda, VW, Seat.

Firma OLICAR to jeden z najbardziej doświadczonych serwisów wymiany opon oraz serwisów klimatyzacji samochodowej w Krakowie.
Od wielu lat usługę wymiany opon w OLICAR zamawia stała grupa kierowców i klienci, którzy przyjechali do salonu z polecenia znajomych.

Wymiana opon w OLICAR to bezpieczna i szybka usługa, jedna z najlepszych w Krakowie. Umów się na wizytę, a zobaczysz, że ten serwis wymiany opon w Krakowie spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania.

  • Serwis mechaniczny
  • Serwis klimatyzacji
  • Wulkanizacja
  • Prostowanie felg
  • Części samochodowe
  • Opony nowe i używane

NIE CZEKAJ, UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ !